Способы заказа штор

Máte sice jasnou představu o tom, jak by měly vypadat Vaše závěsy, ale nevíte kde koupit tu správnou látku, kdo Vám pak z této látky ušije záclonu, kdo Vám poradí s výběrem garnýže a kdo vše nakonec namontuje a naaranžuje? Tak právě pro Vás je tu ISDesignHome .

Objednání závěsů a záclon se pro Vás může stát zajímavým tvůrčím procesem, vytvářením právého uměleckého díla a vyjádřením Vašeho vkusu a životního stylu. Zkušení designéři poradí jak se zorientovat v obrovském množství interiérových stylů a nejnovějších světových trendech interiérového designu. Celková výroba závěsů se pohybuje kolem 5 týdnů, proto je potřeba přizpusobit si k tomu svůj čas, aby tvorba dekorativního vybavení Vašich oken proběhla s maximálním komfortem.

Jak si objednat závěsy a záclony:

1) Vy kontaktujete nás a to tak, že nám zavoláte na tel. čislo +420 732 567 373 nebo nám napíšete e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo zaplníte formulář. Přizpůsobíme se Vašim potřebám a domluvíme termín, který Vám bude vyhovovat, kdy k Vám domů nebo do provozovny přijede designer interiérů.

2) První návštěva designéra je tzv. přípravní. Specialista na dekorační záclony a závěsy na místě:

 • Seznámí se s dosavadním pojetím Vašeho interiéru.
 • Zaměří se především na koncept jednotlivých prostorů a jejich barevné provedení (posoudí, jaké barvy převládají a jaké by bylo vhodné doplnit).
 • Dále se zaměří na celkový styl místností, z jakého materiálů je vyroben nábytek a jaké další materiály jsou použity v jednotlivých místnostech.
 • Provede všechna potřebná měření.
 • Upozorní na případné možné komplikace spojené s montáží nosných prvků - garnýží (provedení stěn a stropů, umístění radiátorů apod.), abychom na závěr vybrali nejchytřejši řešení.
 • Podrobně s Vámi rozebere Vaše přání, sny a představy.
 • Společně s Vámi vybere nejvhodnější typ, mohou to být např. japonské posuvné systémy, moderní minimalistické záclony a závěsy z přírodních materiálů nebo luxusní klasické závěsy a záclony jako z budoáru francouzské královny.
 • Domluví s Vámi výši zálohy, která záleží na počtu oken a velikosti zákazky (většinou se pohybuje kolem 5% z celkové ceny budoucí zakázky

3) Následně designér vytváří exkluzivní návrh záclon a závěsů na míru. V případě nutnosti zhotoví také náčrtek. Zpravidla pracuje se 2-3 variantami látek pro každé okno. Určuje optimální variantu nosných prvků - garnýží. Připravuje se nabídka třásní a střapců. Provádí se návrh předběžného rozpočtu, který zahrnuje množství látek, délku garnýži, příslušenství, šití, dopravu, montáž garnýži, pověšení, vyžehlení na okně a dekoraci.

4) Druhá schůzka s textilním designérem je tzv. kreativní a zahrnuje kompletní tvůrčí spolupráci se zákazníkem.

 • Do Vašich prostor jsou dovezeny látky a tyto se porovnávají s nábytkem, provedením stěn, je posuzováno jaký vliv na závěsy bude mít přirozené světlo, je zvažováno zda je nutná podšívka, případně se řeší další souvislosti.
 • Vybírá se typ úchytu nebo střapce.
 • Dále se k látkám vybírají třásně a řeší se vzhled nosných prvků - garnýží.

5) Jakmile je domluveno vše potřebné, následuje podpis konečné verze objednávky a my Vám zašleme fakturu na první část zakázky.

6) První co se dělá u Vás je montáž garnýží. Je důležité toto udělat předem, protože jak víme z mnohaleté praxe, při instalaci garnýží může dojít k nečekaným komplikacím např. z důvodu materiálu, ze kterého jsou zhotoveny stěny atp.

7) V této fázi už se ale také objednávají látky a doplňky z Německa, Itálie nebo Francie a přichází proces zpracování. Naše švadleny s mnohaletými zkušenostmi šití luxusních záclon a závěsů na míru šijí zakázku.

8) Jakmile je zakázka téměř dokončena, informujeme Vás o tom a opět se přizpůsobíme Vašim možnostem a domluvíme termín, který Vám bude vyhovovat, kdy bude možno provést dokončení Vaší objednávky u Vás.

9) Následně Vám odesíláme fakturu se zbývající částí objednávky

10) Dovážíme k Vám hotové záclony a závěsy, zavěšujeme, žehlíme a dekorujeme a nakonec přichází radostná chvíle ukazování práce Vám - našemu zákazníkovi.

Pilířem fungovaní naší firmy je, aby byl zákazník spokojen a doporučoval náš jako profesionála v oboru proto vždy děláme vše pro jeho maximální spokojenost.